تبلیغات

تبلیغات شما در وب سایت برای عشق

 

قوانین:

– از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
– درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در فرلاو باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت
فرلاو هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .
– مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
– قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره از ساعت ۱۰ الی ۱۷ با شماره  ۰۲۱۲۸۴۲۱۷۱۸ و یا پست الکترونیکی Info@Forlove.ir تماس حاصل فرمایید.

بعد واریز چه کنیم

بعد از واریز وجه شما می بایستی شماره فیش یا شماره سند پرداخت و اگر با کارت پرداخت می کنید بایستی ۴ شماره آخر کارت خود را نیز ارسال نمایید + بهمراه مشخصات کامل تبلیغات شما اعم از توضیح سایت + آدرس لینک تبلیغ + آدرس سایت + و اگر متنی است توضیحات سایت شما نباید بیشتر از  ۳ خط شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر نمایید :

برای سفر عاشقانه کجارو انتخاب می کنی؟

 

—————————————————————

—————————————————————

با کمال احترام
مدیریت وب سایت برای عشق